BC Bione Cosmetics Okurkový peeling 200 g

BIONE Pleťový a telový peeling Uhorka 200 ml Peeling určený k intenzívnej a hĺbkovej očiste tváre a celého tela. Použitím získate pokožku úplne hladkú a zbavenú všetkých...
Garantovaný nákup z DROGÉRIA & PARFUMÉRIA

Určenie
pre mužov
200 g

• , zakúpené v Vivantis.sk

Výborný peeling na tvár, ako všetko od značky BIONE! Veľmi príjemná, dosť jemná konzistencia, gélovito.krémový, jemné zrniečka, príjemná uhorkovo-herbálna parfumícia, krásna pastelovo-zelená farba, dobrá cena a kvalita vez umelých chemikálií, mám už asi 3.balenie, po iných ani netúžim, taká som s týmto tu spokojná!

Som spokojná.

Určenie
pre mužov
200 g

BIONE Pleťový a telový peeling Uhorka 200 ml

Peeling určený k intenzívnej a hĺbkovej očiste tváre a celého tela. Použitím získate pokožku úplne hladkú a zbavenú všetkých nečistôt. Odstraňuje aj odumreté bunky kože a do hĺbky vyčistí upchaté póry. Peeling je vysoko účinná kombinácia aktívnych látok s jemnými abrazívnymi čiastočkami.

Hmotnosť: 200 g

Pivna rada

Rakytník

SOS

Ostatne produkty

Na sklade • 1 variant1,95 €97 % • 93 992 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,98 €97 % • 4 634 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,99 €99 % • 196 recenziíĎalšie informácie

Som spokojná.

• ešte nevyskúšane neviem posúdiť
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant2,98 €97 % • 4 634 recenziíĎalšie informácie
    Na sklade • 1 variant2,99 €99 % • 196 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v Notino

Tento peeling mi nezapasoval žiadne zmeny nič moc..

• , zakúpené v Notino

Trochu drsnejsi peeling, ktory odstrani to co ma, presne taky som hladala

• , zakúpené v Notino

maximálna spokojnosť.Pleť ostane jemnučká .Som rada, že som si produkt objednala doporučujem aj známim.

• výborný peeling

• veľmi dobrý,odporúčam vyskúšať

• Príjemná vona
    • Super konzistencia
    • Príjemný pocit na pokožke po použití

Perfektný peeling!!